אודות קלרה הרכבי

שלושה עשורים של ניסיון מוכח בליווי הורים וילדים

ניסיתם הכול ושום דבר לא עובד?

עם ניסיון של קרוב לשלושה עשורים בליווי מאות משפחות אני יודעת מה עובר עליכם, ולא פחות חשוב: איך אפשר לשנות את המצב מקצה לקצה תוך זמן קצר!

"מה עובר בראש של הילד שלי"?

מתוך הכרות בלתי אמצעית עם עולמם של הילדים והתנהלותם במנעד רחב של סיטואציות יומיומיות, אני מספקת להורים רבים תובנות משנות מציאות. לשם כך אני רותמת ניסיון כגננת שליוותה במשך 7 שנים מאות ילדים בצמתים התפתחותיים משמעותיים. בנוסף, כדי להבין יותר לעומק את העולם המשפחתי עשיתי "דוקטורט" במכון אדלר, שכלל 7 שנות לימוד והתמחות בהנחיית הורים קבוצתית ופרטנית. מאז ועד היום מרכז ההנחיה שלי מלווה הורים, משפחות וילדים בגילאי הגן והיסודי. אני מנחה ומלווה משפחות במגוון נושאים ומכשירה צוותים חינוכיים בגני ילדים.

בין הנושאים שמקבלים מענה במרכז: אי-קבלת גבולות, קשיי השכבות ושינה, גמילה מחיתולים, כאוס בארוחות, ניהול זמני מסכים, פחדים וחרדות, קושי בהתארגנות, התמודדות עם תסכולים ובעיות חברתיות של ילדים בגילאי גן ויסודי.

הדרך לבית רגוע והורות עם ביטחון

בעזרת ניסיון רב שנים פיתחתי את גישת "עד ה- כן" (קישור לדף הגישה), שמאפשרת להגיע לשינוי הרצוי באמצעות הנעה חיובית ועם מינימום כעסים ורגשות אשם. השיטה מבוססת על גישת אדלר לפיה ניתן להגיע לשיתוף פעולה מצד הילדים באמצעות תקשורת מקדמת יחסים, בלי עונשים ומאבקי כוח.

השיטה משלבת ידע רב-תחומי בתחום החינוך המיוחד, חינוך לגיל הרך, חינוך בגישת אדלר ועשרות שנות ניסיון בליווי הורים ועבודה עם ילדים. כל אלה מתורגמים לכלים פרקטיים ופעולות קונקרטיות שאפשר לבצע בשגרת היומיום.

לצד זאת, אני אמא ואשת משפחה, נשואה באושר לתומר ויחד אנחנו מגדלים שלושה ילדים אהובים, תוססים ונחושים בדעתם – מאיה, אלעד ורונן. וכן, גם אנחנו מתמודדים עם אתגרים וצולחים אותם, בעזרת כלים מוכחים 😉

מגיע לכם ולילדיכם להיות מאושרים!

המטרה העיקרית שלי היא לראות עוד ועוד משפחות שמנהלות בית רגוע, עם הורים שבטוחים ביכולות ההוריות שלהם. גם כשקשה, אני מאמינה שתמיד אפשר לשפר את היחסים בבית. אחרי הכול כשלהורה קשה, גם לילד קשה. ברגעים האלה חשוב לזכור שהילדים לא עושים דווקא, הם פשוט לא יודעים שאפשר להתנהל אחרת. כאן אני יכולה להיכנס לתמונה, עם כלים שיעצימו את הילדים ויובילו לשינוי הרצוי ממקום חיובי.

אני מאמינה בלתת חכה ולא רק דגים, ולכן במסגרת הליווי תקבלו כלים שיאפשרו לכם לצלוח בצורה מיטיבה גם את האתגר הנוכחי וגם את האתגרים שיצוצו בעתיד. בדרך הזו תוכלו להיות מאושרים – ולהביט בסיפוק ובגאווה על הילדים שלכם שמחים, צוחקים ומגשימים את יכולותיהם.

הורים מספרים על השינוי שהתחולל בעקבות הליווי:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support